نخبگان متقاعدسازی و فروش

معرفی

در اهمیت متقاهدسازی همین رو باید بگیم که انسان ها یا در حال متقاعدسازی هستن یا متقاعد شدن پس نیاز است اگر در زندگی به فردی تبدیل شویم که بتواند در ارتباط با انسان ها متقاعد کننده باشیم آن گاه تبدیل به انسانی قدرتمند و فروشنده ی حرفه ای میشویم .

داستان شکل گیری

داستان از اونجایی شروع شد کار ما در موسسه آموزشی بود و سال های 91 الی 92 بیشتر مارکتینگ تلفنی مرسوم بود و ما مجبور بودیم ارتباط خوبی با مشتری برقرار کنیم برای اینکه مشتری رو متقاعد کنیم برای خرید خدمات اونجا بود که کنجکاو شدم که در زمینه مهارت های فروش بیشتر مطالعه کنم و رفته رفته به این حوزه علاقمندی خودم بیشتر شد و تصمیم به آموزش مهارت های حرفه ای فروش رو به همکاران سازمانم ایده پاژ رو گرفتم و دیدم که فیدبکی مثبتی رو از همکارانم گرفتم وتصمیم گرفتم کم کم جزوه ی اموزشی رو در این حوزه برای خودم و سازمانم تدوین کنم تا بتونم اون در اختیار همگان قرار بدم و در حال حاضر هم دوره هنر فروش و متقاعدسازی رو به شکل یک پکیج کامل تدوین برای ارئه ماده کردم ...

انسان ها در همه حال د رحال یکی از این دو کار هستن: متقاعد شدن یا متقاعد کردن 


مدرس دوره

هادی جعفرنیا
مدزس فروش و متقاعدسازی
  • 12 سال سابقه فروش
  • دارای مدرک رسمی MBA
  • تربیت ده ها مدیر فروش

سرفصل ها


پیش نیاز دوره

فقط صبر و حوصله

علاقمند به فروش 

امکانات و ویژگی ها


اساتید متخصص

ایده پاژ با بهره گیری از اساتید متخصص در زمینه تدریس شده سعی در برگزاری دوره با حداکثر کیفیت را دارد. اساتید ایده پاژ همگی دارای کمپانی های بزرگ در زمینه تخصصی خودشان هستند که برخی از اساتید اقدام به جذب از بین دانشپذیران برتر دوره می نمایند .

گارانتی کتبی آموزشی به مدت 3 سال

ایده پاژ این امکان را فراهم کرده است که دانشپذیرانی که به هر دلیل قسمتی از دوره را غایب و یا مشکل داشته اند با استفاده از گارنتی می توانند دوباره در دوره رایگان شرکت کنند .

پشتیبانی تخصصی توسط اساتید

دانشپذیران ایده پاژ بعد از ثبت نام در گروه تخصصی به مدیریت مدرس دوره جهت ادامه آموزش ها و پرسش-پاسخ عضو میشوند .

مدرک قابل ترجمه

در پایان دوره های آموزشی ایده پاژ مدرک هولوگرام دار وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی به دانشپذیران اعطاء میگردد. مدرک قابلیت ترجمه در 178 کشور دنیا را داراست .

امکان پرداخت اقساطی

ایده پاژ جهت رفاه حال دانشپذیران عزیز برای دوره های جامع خود امکان شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده است .


ضمانت بازگشت وجه

به علت کیفیت آموزش این گارانتی را قرار دادیم که تمامی دانشپذیران دوره های جامع ایده پاژ تا قبل از شروع جلسه سوم در صورت عدم رضایت به هر دلیل میتوانند تمامی وجه خود را دریافت نمایند. معیار رضایت از دوره فقط و فقط نظر شخصی شماست

نظرات دانش آموختگان

سوالات متداولتصاویر دوره های قبلجزئیات دوره

  • طول دوره29 ساعت
  • شروع دوره20/11/1400
  • هزینه دوره2,000,000 تومان
نوع مدرک محل برگزاری روزهای برگزاری ظرفیت
مدرک قابل ترجمه وزارت علوم مشهدُاحمدآباد بلوار رضا روز های زوج 30

مبلغ سرمایه گذاری در دوره

مبلغ سرمایه گذاری د راین دوره فقط 2 م ت می باشد